Pēc pasūtījuma veikšanas ir jāizvēlas samaksas veids 

1. Samaksa ar PayPal

Izvēloties šo samaksas veidu Jūs tiksiet novirzīts uz PayPal maksājumu sistēmu. Veiciet maksājumu atbilstoši PayPal noteikumiem. Pēc rēkina apmaksas notiks atpakaļpāradresācija uz  interneta tirdzniecības vietni www.bezglutena.lv  un Jūs redzēsiet paziņojumu par to, ka pasūtījums ir saņemts, kā arī saņemsiet e-pastu uz savu elektroniskā pasta adresi par pasūtījuma apstiprinājumu.

Ja maksājums tiks apstrādāts veiksmīgi, tas tiks paziņots atgriežoties uz interneta tirdzniecības vietni www.bezglutena.lv, kā arī saņemsiet e-pastu par pasūtījuma apstiprinājumu.

2. Maksājumu karte vai Swedbank

Izvēloties šo samaksas veidu Jūs tiksiet novirzīts uz Swedbank maksājumu portālu, kur ir iespējams veikt samaksu ar maksājumu karti vai ar bankas pārskaitījumu no Swedbank. Izvēlieties vajadzīgo un veiciet maksājumu, sekojot maksājumu portāla norādēm.

Pēc rēkina apmaksas notiks atpakaļpāradresācija uz  interneta tirdzniecības vietni www.bezglutena.lv  un Jūs redzēsiet paziņojumu par to, ka pasūtījums ir saņemts.

3. Bankas pārskaitījums

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz savu elektroniskā pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir pieņemts un saiti, kur var apskatīt rēķinu. Atveriet rēkinu un veiciet samaksu par pasūtījumu, maksājuma informācijas laukā ierakstot Jums izrakstītā rēķina numuru. Kad nauda tiks ieskaitīta pārdevēja kontā, Jums tiks nosūtītas izvēlētās preces. Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips Atrodi sevi interesējošos bezglutēna produktus interneta veikalos