SIA "SELECTION" ir bezglutēna pārtikas interneta tirdzniecības vietnes www.bezglutena.lv uzturētājs. Pie mums ir iespēja iegādāties Eiropas Savienības ražotāju bezglutēna produkciju, kas ir atlasīta ar mērķi, lai bezglutēna pārtikas produktu lietotājiem ir iespēja saņemt kvalitatīvus un pieejamus dažādus bezglutēna produktus.

Vienlaikus, SIA "SELECTION" ir Polijas bezglutēna pārtikas ražotāja Bezgluten Sp. z o.o produkcijas izplatītājs Latvijā.  

Mūsu interneta tirdzniecības vietnē www.bezglutena.lv Jūs varat iegādāties Eiropā un Latvijā populāru ražotāju, atzītus un iecienītus bezglutēna pārtikas produktus

Proceli ir Spānijas uzņēmums, kas izveidots 1997. gadā ar mērķi piedāvāt augstākās kvalitātes bezglutēna produktu klāstu. Proceli šodien ir Eiropas etalons bezglutēna produktu ražošanas nozarē, un patērētāji augsti novērtē tā produkcijas  kvalitāti un garšu.

Uzņēmums GEFRO ir izveidots 1924. gadā un piedāvā augstas kvalitātes bezglutēna zupas, mērces un garšvielas, kas izgatavotas Vācijā.

Bezgluten Sp. z o.o ir Polijas bezglutēna un zemu olbaltumvielu pārtikas tirgus līderis. Uzņēmuma pašu modernajās laboratorijās kvalificēti eksperti izmanto inovatīvas receptes un tehnoloģijas, lai ražotu augstākās kvalitātes bezglutēna produktus .

SIA "Liepkalni" ir Latvijas maizes un konditorejas ražošanas uzņēmums, kas bezglutēna produktus cep pilnīgi atsevišķā ražotnē. Tādējādi izslēdzot jebkāda kviešu, auzu, miežu vai rudzu daļiņu šķērspiesārņojumu bezglutēna produktos. Lai arī sastāva ziņā atšķirīgi, tomēr garšu ziņā šie produkti būs līdzvērtīgi un tikpat garšīgi kā klasiskie konditorejas gardumi.


Kontaktinformācija:
SIA "SELECTION"
Reģistrācijas Nr. 40203260468

Adrese: Ūnijas iela 12, Rīga, LV-1084, Latvija
E-pasts: [email protected]
Telefons: +371 20018331Salidzini.lv logotips Atrodi sevi interesējošos bezglutēna produktus interneta veikalos